Karl Dahlqvist oljemålning
2018-03-29
531161
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL DAHLQVIST (1900-71): Blomsterstilleben, signerad Karl Dahlqvist, olja på pannå, ca 60x42 cm