Tekanna silver Newcastle 1809
2018-04-08
531140
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
DOROTHY LANGLANDS, tekanna, silver, Newcastle 1809, närmast oval på fyra kulfötter, välvt lock, graverad dekor, höjd 16 cm, vikt 630 g
slitage
smärre lagningar