Michael Qvarsebo oljemålning
2018-03-29
531124
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MICHAEL QVARSEBO (född 1945): Porträtt av Naopoleon, signerad och daterad M Qvarsebo 1971, olja på duk, bildstorlek ca 30x23 cm
Npgra mindre fläckar