Curt Clemens oljemålning
2018-03-29
531096
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CURT CLEMENS (1911-1947): Kvinna, signerad och daterad Clemens 1939, olja på papper lagd på pannå, ca 29x28 cm