Theo Tobiasse färglitografi
2018-03-29
531067
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): Komposition med kärlekspar, signerad Theo Tobiasse, numrerad 141/165, färglitografi, bladmått 77x57 cm