Ragnar Swahn oljemålning
2018-03-29
531010
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RAGNAR SWAHN (1881-1964): Landskap, signerad R Swahn, olja på pannå, ca 85x117 cm