Porträtt
2018-03-31
531003
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), porträtt, signerad W.W, olja på duk, ca 34x32 cm
smärre krackelering