Michael Qvarsebo blandteknik
2018-04-02
530887
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MICHAEL QVARSEBO (född 1945): "Abstraktion", signerad och daterad M Qvarsebo 1992-93, blandteknik, 33x42 cm