Tage Hedqvist oljemålning
2018-03-28
530839
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAGE HEDQVIST (1909-1997): Husfasad, monogramsignerad, olja på pannå, ca 32,5x40 cm