Vytautas Kasiulis litografi
2018-04-03
530809
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VYTAUTAS KASIULIS (1918-1995), ängel, signerad och numrerad 33/100, ca 45x29 cm.