Charles Sjöholm oljemålning
2018-04-02
530782
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Tidningskiosken signerad C Sjöholm, olja på duk, ca 27x22 cm