Charles Sjöholm oljemålning
2018-04-02
530781
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Torghandel, signerad C Sjöholm, olja på pannå, ca 40x53 cm