Golvlampa
2018-03-28
530730
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, med två ljusprunkter, skärmar och fot vitlackerade, höjd ca 170 cm
Fot med slitage