Ernst Billgren
2018-03-29
530710
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERNST BILLGREN (född 1957): Grävlingen, signerad och numrerad Ernst Billgren, 28/40, färgetsning, bladmått ca 41x49 cm
Oramad