Andreas Lundberg
2018-03-31
530694
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDREAS LUNDBERG (född 1973): Dots, monogramsignerad AL, numrerad 18/90, digital print, bladstorlek ca 59x60 cm