Greta Gerell oljemålning
2018-03-28
530632
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GRETA GERELL (1898-1982): Blomsterstilleben, signerad och daterat Gerell Hemmarö 1937, olja på duk, ca 73x60
Märken efter spännram, oramad