Taklampa
2018-03-28
530552
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, 5 ljuspunkter, metall, bemålad i vitt samt grönt, dekor i form av blommor och blad, höjd ca 42 cm
Slitage, skärmar med skador