Spegel 1800-tal
2018-03-28
530549
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGEL/ RAM, 1800-talets första hälft, innermått ca 30 cm
Omarbetad från tidigare ram/senare glas, smärre skador