Bengt Lindström litografi
2018-03-28
530541
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad 215/250, färglitografi, ca 50x70 cm