Bengt Lindström litografi
2018-03-28
530537
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad 83/250, färglitografi, ca 70x48 cm
Saknar glas