Bengt Lindström litografi
2018-03-28
530534
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad 249/250, färglitografi, ca 50x70 cm
Ej examinerad ur ram