Erik Dahlberg, gravyrer
2018-03-28
530533
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHLBERG, ERIK. 5 st. vyer mm ur Suecia Antiqua et hodierna, tidigt 1700-tal, graverade planscher, varierande mått. Gulnade, veck och hanteringsskador.