Ring 18 k guld med pryt
2018-03-31
530477
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RING, 18 k guld med pyritkula, ringstorlek 17.5, totalvikt ca 11.7 g
Slitage, mindre repor