Bord
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BORD, på pelarfot, Italien, 1800-talets slut, oktagonal skiva, riklig dekor av intarsia, höjd ca 65, diameter ca 64 cm
Kuntoraportti
Fanerresningar, slitage
530390
Päivämäärä:
2018-03-25