Bengt Lindström färglitografi
2018-03-24
530334
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, EA, färglitografi, ca 53x72 cm