Armband ringar brosch
2018-03-24
530268
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ARMBAND, BROSCH, RINGAR, 2 st., sterlingsilver, stämplade Hasse Dahlström, 1960-tal, brosch saknar stämplar och en ring saknar årstämpel, armbandets längd 18 cm, ringstorlekar 16,5-17 mm, total vikt ca 125 g