Ingrid Hellman Knafve Trasmatta
2018-03-24
530266
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
INGRID HELLMAN KNAFVE (1906-2003): trasmatta, troligen 1980-tal, monogramsignerad IHK, ca 170x100 cm
slitage