Gustav Arne oljemålning
2018-03-24
530265
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GUSTAV ARNE (1925-2011): ´Landskap med backe´, signerad G Arne, olja på duk, ca 50x49 cm