Nadezda Streltsova oljemålning
2018-03-24
530205
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Modell, signerad, olja på duk, ca 60x40 cm