Ragnar Johansson oljemålning
2018-04-02
530159
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): porträtt, monogramsignerad RJ, olja på duk, ca 80x64 cm
något bubblig duk