Margareta Åkerberg matta rölakan
2018-03-29
530099
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
MARGARETA ÅKERBERG, matta, rölakan, signerad MÅ, 350x251 cm
Slitage, fläckar