Bing Limousine

Bing Limousine
Bing Limousine
Bing Limousine
Bing Limousine
Bing Limousine
Bing Limousine
Bing Limousine
Bing Limousine
Bing Limousine
Bing Limousine
Bing Limousine
Bing Limousine
Bing Limousine
Bing Limousine
Bing Limousine
Bing Limousine

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BING LIMOUSINE, 1920-30-tal, litigraferad plåt i rött med detaljer i bl.a svart och brunt, uniformerad chaufför, öppnimngsbara bakdörrar, ekrade hjul i plåt med gummidäck, urverksdriven, ställbara framhjul, stoppspak på sidan, längd ca 26 cm

Ett gummdäck saknas, smärre lackskador

530084

2018-03-24