Vas porslin Kina
2018-03-25
530043
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1900-talets början, vit glasyr med krackelyr, livet med stiliserade blad, botten med märke, höjd ca 30 cm
Nagg