Esaias Thorén olja
2018-03-29
530040
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): "Höstlöv", olja på pannå signerad E.Thorén, 46x38 cm