Bertil Vallien skulptur
2018-03-23
529956
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTIL VALLIEN, skulptur, Kosta Boda, i form av båt, dekor av insmält figur, signerad Kosta Boda B Vallien, 005821-95, längd ca 17,5 cm
Mindre bottennagg