Joakim Allgulander
2018-03-23
529943
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Magnolia II", signerad och numrerad 23/75, digital print, bladstorlek 50x40 cm