Golvlampa Bergboms
2018-03-23
529907
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERGBOMS, golvlampa, modell G-34, vitlackerat trä och mässing, höjd inkl skräm 162 cm
Slitage, färgbortfall, skärm med skador