Bord gustaviansk stil
2018-03-23
529904
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, skiva i sten, vitmålad med bronserad dekor, höjd ca 69, diameter 53 cm
Slitage, färgbortfall, senare bemålade fotavslut, spirckor