Taburetter rokokostil
2018-03-23
529896
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TABURETTER, 1 par, rokokostil, 1900-talets första hälft, skuren dekor, vitmålade och bronserad dekor, sitthöjd ca 46 cm
Slitage