Ljustakar rokokostil
2018-03-23
529894
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-talets första hälft, importstämplar, höjd 18 cm
bruksslitage