Marika Lang färglitografier
2018-03-29
529837
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MARIKA LANG (född 1961): (2) Göteborgsmotiv, färglitografier, signerade och numrerade, 83x58 samt 58x82 cm
Oramade