Richard Ryan Marilyn Monroe
2018-03-29
529834
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): (3) Marilyn Monroe, Identities acquired, signerade Ryan, numrerade 105/350, serigrafier, bladmått ca 81x64 cm, oramade