Ulf Gripenholm färglitografi
2018-03-23
529830
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943): Komposition med figurer, signerad och daterad Ulf Gripenholm 1985-6, 135/300, färglitografi, bildyta ca 31x40 cm
Släppt något från ramen