Pipställ
2018-03-25
529731
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIPSTÄLL, PIPOR. 18-1900-tal, 7 st, delvis silver, längd ca 48 - 90 cm
slitage, skador