Bert-Håge Häverö oljemålning
2018-03-25
529718
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Helges konditori, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1980, olja på duk, ca 55x46 cm