Soffa omkring 1900
2018-03-25
529690
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFA, omkring 1900, eklektisk stil, förgylld, svängda ben, skuren dekor och pastellage, mönstrad klädsel, längd ca 142 cm
Smärre skador, klädsel med smärre fläckar