Hårarbete
2018-03-28
529667
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARMBAND, BROSCH, armbandet i hårarbete med del i 18 k guld, otydliga stämplar, brosch 18 k, största mått ca 3 cm, vikt ca 2,7 g
Slitage