Ruben Heleander akvarell
2018-03-25
529470
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RUBEN HELEANDER (1931-2003): Bladverk, signerad Heleander, akvarell, ca 49x68 cm