Greta Gerell krita
2018-03-25
529466
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GRETA GERELL (1898-1982): Skeppsbild, signerad och daterad G Gerell -47, krita, ca 29x22 cm