Carl Gunne oljemålning
2018-03-28
529458
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL GUNNE (1893-1979): kustbild, signerad Gunne, daterad -79, olja på duk, 30x53 cm